شیمی سازه

درباره ما

شرکت دانش بنیان صنعت بام گلستان از اوایل دهه 80 تاکنون فعالیت گسترده ای در زمینه تولید، ارائه خدمات مهندسی، مشاوره و اجرای مواد نوین شیمیایی به صنایع مختلف کشور داشته است. محصولات این شرکت با نام تجاری شیمی سازه آرمانی شامل انواع افزودنی های بتن و ملات، نسل جدید عایق های رطوبتی و مواد آب بندی، رنگ ها و پوشش های ساختمانی، صنعتی و ضد خوردگی، مواد کمکی و ماستیک ها و پوشش های پایه قیری-پلیمری پس از اخذ استانداردهای ملی و همچنین تایید فنی و کیفی از مهندسین مشاور و کارفرمایان در بسیاری از پروژه های ملی و کلان در عرصه های گوناگون به مصرف انبوه رسیده است.

دورنما Vision

شیمی سازه آرمانی به عنوان یک گروه صنعتی با تکیه بر دانش فنی، زیرساخت های تولیدی و کنترل کیفی و همچنین تجهیزات و نیروی انسانی در امور اجرایی چشم انداز 5 ساله آینده خود را به شرح ذیل تصویر نموده است:

 • کسب بیشترین سهم از بازار داخلی و حضور موثر در صنایع نفت و گاز، صنایع فلزی و نیروگاهی ، آب و فاضلاب و انبوه سازی مدرن
 • ارائه محصولات و دستاوردهای نوین و دانش بنیان منطبق با تکنولوژی جهانی و بر اساس نیاز صنایع
 • کسب سهم 5 الی 10 درصدی از بازار منطقه ای به ویژه کشورهای همسایه و ورود به بازار جهانی
 • تشکیل هولدینگ صنعتی و ورود به فرابورس با ایجاد یا گسترش شرکت های تولیدی، مشاوره ای و پیمانکاری
 • ارائه خدمات مهندسی و فرهنگ سازی علمی در راستای بهبود مستمر فرآیند ساخت و ساز به ویژه حفظ دوام و پایائی سازه های بتنی و فلزی

ماموریت Mission

ماموریت همیشگی شرکت صنعت بام گلستان توجه به نیازهای مشتریان و استمرار اصل " شراکت با مشتری" در راستای اشتراک منافع دو طرفه و برد – برد می باشد. از این رو تمامی بخش های سازمانی این شرکت براساس این استراتژی همواره آمادگی ارائه محصول و خدمات فنی و مهندسی "بر اساس نیاز پروژه ها" و صنایع مختلف را خواهند داشت تا منجر به جلب رضایتمندی، آسودگی و وفاداری مشتری گردد.

خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات حسب نیاز مشتری، ارائه خدمات مشاوره و اطلاعات فنی، همراهی تا هنگام مصرف محصول، خدمات اجرایی و پس از فروش و تاکید بر آموزش نیروی انسانی به عنوان سرمایه های ارزشمند سازمانی از اصول خدشه ناپذیر این شرکت می باشد.

دستاوردها

بهره گیری از واحد واحد تولیدی مجهز، آزمایشگاه مدرن و واحد تحقیق و توسعه دانش محور، واحد کنترل کیفیت پیگیر و کارآمد و همچنین واحد مهندسی و فروش مشتری مدار به عنوان مهم ترین استراتژی سازمانی سبب رشد پرشتاب و فراگیر شدن مصرف محصولات شرکت و رضایت مشتریان گردیده است.

این شرکت با اخذ استاندارد ملی و ISO در زمینه مدیریت کیفیت (۹۰۰۱) و سیستم مدیریت زیستی (۱۴۰۰۱) و حضور در لیست تامین کنندگان (Approved Vendor List) سازمان های مختلف به شرح ذیل در راستای خودکفایی، سازندگی و آبادانی کشور در خدمت بسیاری از پروژه های ملی و کلان بوده است.

 • وزارت نفت
 • شرکت ملی صنایع مس ایران
 • وزارت دفاع (سمتا)
 • شرکت ایریتک
 • فکور صنعت
 • شرکت پتروشیمی خراسان و ...

این شرکت در سال 1395 مفتخر به کسب عنوان دانش بنیان صنعتی از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری گردیده است.

ارائه مقاله و سمینارهای تخصصی مرتبط با نیازهای صنایع کشور از دیگر فعالیت های این شرکت می باشد. کسب عنوان مقاله برتر در خصوص رویه بتنی اصلاح شده با لاتکس در سومین کنفرانس ملی رویه های بتنی، از جمله دستاوردهای دیگر شیمی سازه آرمانی می باشد.

سبد کالا

یکی از وجوه تمایز و برتری انکارناپذیر این شرکت نسبت به رقبای همتای خود، گستردگی سبد کالا و قابلیت ارائه محصول و خدمات بر اساس نوآوری به دپارتمان های تخصصی متناسب با صنایع مختلف کشور می باشد. چنانچه علاوه بر تولیدات تخصصی خود شامل افزودنی های بتن، مواد کمکی، گروت ها و محصولات آب بندی، شرکت صنعت بام گلستان در حال حاضر تولید رنگ ها و پوشش های صنعتی و سیستم های ضد خوردگی، عایق های رطوبتی و حرارتی، محصولات قیری و همچنین خط تولید پنل های نوین SPC بر پایه پلی استایرن را انجام داده و آنها را به صنایع نفت و گاز، فلزی، سدسازی، دارویی و بهداشتی و معماری و ساختمان عرضه و به اجرا می رساند.

شیمی سازه آرمانی ، دانشی برای آسایش